Najlepsze daktyle logo

Najlepsze Daktyle to zastrzeżona marka importera i dystrybutora Multibrands s.c.
Egzotyczne, świeże i zdrowe: daktyle od tysięcy lat słyną ze swych walorów smakowych i zdrowotnych. Rodząca je palma Phoenix dactylifera nazywana jest „drzewem życia”.
Najlepsze Daktyle to marka świeżych owoców z palm daktylowych z najlepszych plantacji na świecie.

 

najlepsze-daktyle-01 najlepsze-daktyle-02 najlepsze-daktyle-03 najlepsze-daktyle-04 najlepsze-daktyle-05 najlepsze-daktyle-06 najlepsze-daktyle-07 najlepsze-daktyle-08 najlepsze-daktyle-09

  • Jak figurujemy Czyli nasze dane kontaktowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest RECT. Michał Sędkowski z siedzibą w Brwinowie (05-840), ul. Radomska 5. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    +48 535 55 67 33
    Brwinów, Poland
    NIP: PL534-241-94-66