AIRO druk

Mamy przyjemność pracować nad materiałami dla AIRO Centrum Aktywnej Rozrywki – Parku Trampolin i Sali Zabaw. 🙂

Powietrze (po angielsku AIR) to jeden z czterech żywiołów. Jest niewidzialne, niezależne i wciąż się zmienia. Jest źródłem wolności, swobody i inspiracji. Dzięki niemu możemy robić rzeczy wyjątkowe – wznosić się nad ziemią i marzyć.
Chcemy, żeby AIRO było podobne. Aby było niepowtarzalne i dawało coś ulotnego. Żeby pozwalało poczuć się lekkim, wolnym i zostawić za sobą wszystkie ograniczenia.
Jest to nowe i wyjątkowe miejsce na mapie aktywnej Warszawy. Pod jednym dachem park trampolin Airo Active Park oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Tutaj odpoczniesz, odkryjesz nowe rzeczy i przekroczysz własne granice. Daj się zaskoczyć!

Poniżej przedstawiamy parę przykładowych realizacji.

  • Jak figurujemy Czyli nasze dane kontaktowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest RECT. Michał Sędkowski z siedzibą w Brwinowie (05-840), ul. Radomska 5. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    +48 535 55 67 33
    Brwinów, Poland
    NIP: PL534-241-94-66