fbpx
Wstecz

Pawłowski & PartnerzyDo druku, Logo

Pawłowski & Partnerzy jest kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie specjalizującą się w doradztwie prawnym dla biznesu oraz kompleksowym doradztwie indywidualnym dla managerów, przedsiębiorców oraz członków zarządów i rad nadzorczych.

Kancelaria powstała w 2018 roku. Założycielem kancelarii jest adwokat Dominik Pawłowski, który jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Florida Levin College of Law. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał od 2008 roku współpracując z renomowanymi kancelariami polskimi oraz międzynarodowymi, jak również instytucjami publicznymi i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników będących adwokatami i radcami prawnymi, jak również aplikantami adwokackimi lub radcowskimi oraz studentami prawa. Prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobywane podczas pracy w kancelariach oraz
w przedsiębiorstwach, jako tzw. in-house lawyers.

Kancelaria Pawłowski & Partnerzy powstała, aby dostarczać swoim klientom kompleksowe rozwiązania ich problemów i zagadnień biznesowych.

Kontaktczekamy na Ciebie

Email
Adres Piotrkowska 2, Brwinów, PL
Godziny otwarcia Od poniedziałku do piątku: 900-1700
NIP NIP: 534 241 94 66