fbpx
Wstecz

SO_GymDo druku, Do internetu, Logo, Strony www

SO_Gym to wyjątkowe miejsce, wyznacznik najwyższej jakości na polskim rynku branży fitness, klub inny niż wszystkie. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach, zachwyca oryginalnym stylem i aranżacją wnętrz.
SO_Gym wyróżnia się najwyższą jakością usług, profesjonalnym sprzętem treningowym oraz wykwalifikowanym zespołem ludzi świadczących usługi związane z aktywnością fizyczną.

Klub zachwyca oryginalnym wystrojem. Połączenie stali, cegły, szkła i betonu daje minimalistyczny, a zarazem klimatyczny efekt. W naszej ofercie znajduje się doskonale wyposażona siłownia, różnorodne formy zajęć grupowych na sali fitness oraz siłowni, a także sauna sucha. Nad przebiegiem treningu czuwają profesjonalnie wyszkoleni trenerzy, którzy nie zostawiają trenujących samych sobie, każdy może zapisać się na trening personalny do wybranego przez siebie trenera w wybranym przez siebie czasie.

Klub fitness jest naszym stałym klientem, zajmujemy się bieżącą obsługą graficzną. Wykreowaliśmy też logo SO_Gym oraz stworzyliśmy stronę internetową. Zapraszamy na www.sogym.pl.

Kontaktczekamy na Ciebie

Email
Adres Piotrkowska 2, Brwinów, PL
Godziny otwarcia Od poniedziałku do piątku: 900-1700
NIP NIP: 534 241 94 66